Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací najdete zde. ×

5 výhod

1. Ušetříte

Náš e-shop vás nebude stát desítky tisíc korun. Ceny za e-shop na míru se často pohybují nad hranicí 100 000 Kč. Tuto částku s námi při zřízení e-shopu ušetříte. Nám platíte jen malý zlomek z pořizovací ceny e-shopu každý měsíc a navíc v ceně pronájmu máte i pronájem serveru, na kterém e-shop běží včetně pronájmu emailových schránek. Nemusíte si tak pořizovat webhosting a emailová služby pro e-shop, jelikož u nás jej máte již v ceně a to je další nezanedbatelná úspora pro vás. Nemusíte najímat programátora, aby se vám staral o bežný provoz e-shopu, protože i tohle máte u nás v ceně pronájmu.

2. Další vývoj

Postupem času se neustále mení potřeby a požadavky nakupujících, ale i provozovatelů e-shopů. V případě, že byste měli svůj e-shop psaný na míru, museli byste si platit mimo webhostingu také jeho správu a údržbu. To nejdůležitější je ale i neustálý vývoj a vylepšování e-shopu, což by vás v případě e-shopu na míru stálo další desítky tisíc korun a po nějakém čase opět a stále dokola.

Proti tomu u nás máte v ceně pronájmu i nadstandartní údržbu celého systému a také neustálý vývoj nových funkcí a vylepšení těch stávajících. Nemusíte se tedy o nic starat a nebudete se bát, že budete mít nečekaná finanční vydání. U nás máte jistotu v tom, že se budete moci soutředit pouze a jen na své podnikání.

3. Universálnost

Naše e-shopová platforma je naprosto universální a umožňuje vám nastavit e-shop přesně podle druhu vámi prodávaného zboží či služeb.

V nastavení e-shopu si můžete vše přesně nakofigurovat a to jak o druhů, nebo variant zboží. Zároveň umožnujeme různé měrné jednotky a také možnos tpeodeje jen části balení výrobku. Zároveň si můžete nakofingurovat způsoby a druhy doprav podle vahy a rozměrů zboží a to samé platí o nastavení platebních kanálů pro zákazníky, kteří ve vašem e-shopu nakupují. Vyzkoušejte si e-shop u nás a jsme přesvědčeni, že u nás najdete přesně to, co potřebujete.

4. Design

Nabízíme několik přednastvených vzhledů e-shopu a jejich barevných variant. Sazmořejmě, že si můžete design upravit, nebo kompletně předělat podle svých představ.

Náš systém umožňuje kompletní přepracování vzhledu tak, aby co nejlépe vyhovoval chrakteru a potřebám prodávaného zboží. Díky této variabilitě můžete mít vlastní a unikátní design, který zaujme svou originalitou, v ničem vás neomezujeme a vše je možné.

5. Zákaznická podpora

Potřebujete poradit s nastavením vašeho e-shopu? Máte pocit, že něco nefunguje, jak by mělo? Na tyto a mnoho dalších otázek jsme vám připraveni odpovědět v pracovní době PO - PÁ od 08:00 do 20:00.

Kód banneru byl vložen do schránky

nyní můžete kód pomocí kláves CTRL + V vložit na své stránky

Zavřít
English Česky Dutch